לחכות לשקיעה הכי מושלמת שהקיץ יכול להציע, להזמין את כל החברים ואת החברים של החברים, לבחור את הפלייליסט המושלם ואת המקום הכי יפה למסיבת הקיץ שלכם ואז לעוף אפילו עוד יותר רחוק עם הרעיון ולעצב את המסיבה כמו שאף אחד אחר לא עיצב.

באמצעות השכרת תאורה למסיבות וחשיבה יצירתית תוכלו בקלות לעצב מסיבת קיץ מדהימה, שתתועד עד הפרטים הקטנים בסטורי הנוצץ של המשתתפים, והכל בזכות העיצוב המהמם. והנה חמישה רעיונות שתוכלו להתחיל מהם.

הגדרת מתחם המסיבה באמצעות תאורת לדים נוצצת

דמיינו לעצמכם שהאורחים שלכם מגיעים לאזור המסיבה ורואים אותה מרחוק, נוצצת, בולטת בשטח ומושכת את העין. אחרי שבחרתם את מיקום המסיבה, תוכלו להשכיר שרשראות של נורות לד בוהקות ולסמן איתן את מתחם המסיבה, כך שכבר מרחוק ימצאו אתכם וירצו להיכנס פנימה ולהתחיל לרקוד.

אם אתם עורכים את המסיבה בתוך הבית או בבניין כלשהו, תוכלו לעטר את הכניסות, החלונות ואפילו את ההכוונה לחנייה באורות נוצצים וכך הקהל שלכם ימצא את המסיבה בקלות.

כניסה של סלבס ולא רק עם השטיח האדום

שימוש בגופי תאורה כמו ספוטים יכול להפוך את המסיבה שלכם להוליוודית במיוחד. כל מה שצריך זה שטיח אדום וכמה פנסים שמכוונים אל הכניסה למסיבה, שם הסלבס המקומיים שלכם – הלוא הם החברים הכי טובים יוכלו להצטלם כאילו הם בבכורה הוליוודית נוצצת.

בא לכם לשדרג אפילו עוד יותר? הוסיפו עמדת סלפי שבה כל מי שמגיע למסיבה שלכם יוכל להצטלם עם האורות הנוצצים ולהרגיש בכתבה של גיא פינס.

אורות מתחלפים שעושים חשק לרקוד

אורות צבעוניים יאפשרו לכם ליצור אפילו בגינה של הבית אווירה של מועדון או מסיבת חוף מקצועית. באמצעות השכרת תאורה למסיבות שכלולים בה גם גופי תאורה שמחליפים צבעים, תוכלו ליצור פינה מיוחדת לריקודים שבה הצבעים יתחלפו והאווירה תהיה כזו שמחייבת את האורחים להצטרף לריקודים.

זה הזמן להחשיך את רחבת הריקודים ולהשאיר רק את האורות הצבעוניים דלוקים ומאירים. האווירה שתצרו תהיה מיוחדת במינה, לפחות כמו במועדון ריקודים מקצועי.

גופי תאורה בצורות מעניינות

אחד הדברים הכי חשובים בכל מסיבה הוא לתת את הטוויסט שלכם. גופי תאורה כמו שרשראות של נורות לד יכולים להפוך בקלות לכל מיני מיצגים מעניינים. בין אם מדובר בכיתוב מיוחד שתצרו באמצעות הנורות השונות, בשער כניסה נוצץ במיוחד או בקישוט אזור הבר בתאורה שמסודרת בצורת כוס יין או קוקטייל.

צבעוניות אחרת לכל פינה במסיבה

צבעוני כמו הקשת הכי יפה בסביבה – זה הקונספט של המסיבה הבאה שלכם. רחבת הריקודים מעוטרת באורות נוצצים בצהוב וזהב, הבר הוא בכלל כחול ואת הכניסה תצבעו באמצעות אורות נוצצים באדום או בסגול.

לא צריך לעצב את המסיבה עם אלמנטים יקרים, גם אם בא לכם להכניס יותר צבע לחלל המסיבה, כל מה שצריך היא חברה מקצועית להשכרת תאורה למסיבות שתעזור לכם ללכת על זה בגדול – ולעצב הכי צבעוני ושמח שאפשר.