הבנות שלנו מתבגרות מוקדם, מוקדם מידי… נדמה שרק אתמול הבאנו אותן הביתה, ורדרדות ושמנמנות, ועכשיו, הן אוטוטו בנות 16… עוד מעט צבא, טיול גדול בעולם והחיים האמיתיים, כל יום לוקח אותן רחוק יותר מהחיבוק החם שלנו…

יום הולדת 16

3 רעיונות למסיבות הפתעה מהנות במיוחד

לקטנטונת יום הולדת 16, וצריך לחגוג ברוב פאר והדר. בין אם אתם מתכוונים לערוך את המסיבה בבית, בחיק הטבע או באולם, הנה שלושה רעיונות למסיבות הפתעה מהנות במיוחד, שהרוח שבהן, כמובן, תלויה בכלת המסיבה עצמה:

מסיבת יום הולדת קריוקי עליזה

 

אם תחליטו לערוך את המסיבה בבית או באולם, תוכלו לארגן יום הולדת בערב קריוקי עליז, שבמהלכו, ישירו החוגגים שירים מסגנונות שונים או שירים מהז'אנר החביב על כלת המסיבה. תוכלו ללוות את מסיבת הקריוקי בהנחיית המוזמנים להגיע לבושים בתחפושות (אז מה אם לא פורים? חוגגים סוויט סיקסטין רק פעם בחיים! 🙂 ) לפי נושא ותקופה או להעמיד עמדות אביזרים ואיפור, בה יוכלו החוגגים להתחפש במקום. תוכלו להיעזר במפעיל קריוקי מקצועי או באמצעות ציוד קריוקי להשכרה בתל אביב. במקרה שאתם מחליטים לקחת על עצמכם את ארגון הקריוקי, מומלץ לזכור כי השכרת מיקרופון אלחוטי וערכת קריוקי רצוי לבצע רק אצל חברות מקצועיות ובעלות ניסיון.

חגיגה מתוקה בחיק הטבע

מה יותר מתוק מלחגוג עם ממתקים? אם מדובר ביום הולדת החל ביום שאיננו חם באופן יוצא מגדר הרגיל, ניתן לקשט את ענפי החורשה בתליית ממתקים שונים עליהם, להזמין עגלת שערות סבתא ודוכני ממתקים למיניהם, ואפשר, אפילו, לארגן לכלת המסיבה ולחברותיה השמחות סדנת הכנת שוקולד או סדנת הכנת ממתקים. אם מדובר במסיבה בשעות הערב, ניתן לקשט את המקום בתאורה מיוחדת, אשר תוסיף מסתורין לחורשה.

סוויט סיקסטין באירוע נוצץ

אם כלת המסיבה שואפת להיות דוגמנית או שחקנית, הבה נגשים לה את החלום ליום אחד. ניתן לארגן טקס דמוי אוסקר (עם פוסטרים של מפורסמים, שטיח אדום, תמונות פפראצי ואזור קבלה נוצץ ומושקע במיוחד) שבו כלת המסיבה תחוש כוכבת ביום הולדתה. מומלץ ביום כזה לצלם כמה שיותר (תמונות של כלת יום ההולדת, תמונות קבוצתיות וכן הלאה), לעצב אותן כשערי מגזין באחת מתוכנות העיצוב הפשוטות, וכמובן, לא לשכוח להעלות לאינסטוש ולפייסבוק באלבום מיוחד ולתייג את כל המשתתפים.

לסיכום:
יום הולדת 16 חוגגים רק פעם בחיים. במובנים מסוימים, יום ההולדת הזה הוא קו הגבול המפריד בין ילדות לבגרות. לכן, דווקא הוא, מכל ימי ההולדת, חייב להיות בלתי נשכח ומותאם באופן מיוחד לנערה ולמה שהיא אוהבת וישמח אותה ביום המיוחד הזה. כמובן, אין צורך להתפרע ולהרים הפקה של עשרות אלפי שקלים, אם אין באפשרותכם, אבל בהחלט מומלץ לעשות הכל, כדי שהיא והמוזמנים ייהנו מאירוע יוצא דופן, ייחודי ובלתי נשכח.

ביט פארטי מציעים לכם ציוד הגברה להשכרה שיסגור לכם את הפינה בהפקת ה-אירוע!