ערב חברה הוא כבר מזמן חלק מההוויה בכל מקום עבודה. המודעות לעובדה שהעובדים צריכים קצת יותר ממקום פרנסה, אלא מרחב נעים שבו יוכלו להתחבר, לפתח מערכות יחסים, לשתף ולהרגיש נאמנות, הולכת וגדלה. מה שהתחיל בחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק מגיע היום גם לחברות הקטנות, כולם עורכים ערבי חברה מושקעים. אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים זאת עולות בכם לא מעט שאלות – מהתוכנית האמנותית ועד לדילמות כמו השכרת מקרן וציוד נוסף שיעזור לכם לשדרג את האירוע.

כמי שעזרו להפיק לא מעט ערבי חברה, אנחנו כאן כדי לעזור עם כמה טיפים שלמדנו לאורך הדרך.

תחשבו מחוץ לקופסה

קל להגיד וקשה לעשות, אבל ככל שהרעיון שלכם יהיה יצירתי ושונה משגרת היומיום של העובדים, כך ערב החברה יהיה מוצלח יותר. קחו למשל ערב שירה בציבור דווקא לקהל צעיר עם שירים שכולם מכירים מהיום. כל מה שצריך לדאוג לו הוא השכרת מקרן ומערכת קריוקי מסודרת, והתחושה היא לגמרי של משהו שלא עושים כל יום.

לצד פעילויות תרבות כמו קריוקי ושירה בציבור, תוכלו לגוון עם תיאטרון פלייבק, סדנת צחוק או סטנד אפ שנכתב על החברה שלכם. ככל שתחשבו יצירתי יותר ושונה משגרת היומיום, כך תצליחו יותר.

כך תפיקו ערב חברה מושלם

ליצור שפה ממותגת

העובדים שלכם רוצים להרגיש שייכות למקום וחלק מהעניין הוא לזהות את עצמם עם האלמנטים שמזוהים עם החברה שלכם. מה זה אומר במילים פשוטות? ערבי החברה שלכם צריכים להיות מפנקים וממותגים – מחולצות מודפסות עם לוגו חברה ועד למתנות ממותגות ואפילו אוכל שמתחבר למהות החברה.

הדברים הקטנים האלו עושים את ההבדל ויוצרים תחושה שמישהו חשב על כל הפרטים הקטנים. זה מה שהופך ערב חברה למוצלח.

לפנק לפנק לפנק

מבחירת האוכל ועד השכרת מקרן לפעילות מיוחדת שלא מתרחשת בכל יום, כדאי לחשוב על הפינוקים הקטנים.

מסדנת אוכל שבסופה נהנים כל העובדים מארוחה מפנקת ועד לפעילות אתגרית שלוקחת אותם מחוץ למסגרת להרפתקה שלא היו בה עד כה. ממופע מצחיק של אמן מוכר שתמיד רצו לראות ועד להקרנה של סרט שהופק במיוחד עבור ערב החברה.

אחת הדרכים להפיק ערב חברה מושלם היא להיעזר בחברה המתמחה בנושא ויכולה לייעץ לכם ואף לבנות את הפעילות עבור החברה. החברה המפיקה דואגת גם לקייטרינג, השכרת מקרן אם יש צורך, לבחירת המקום ולכל הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע למפנק במיוחד.

אל תחסכו בפרטים הקטנים

כדי להפיק ערב חברה מושלם, לא כדאי לחסוך בכל הפרטים הקטנים. מהמיקרופון הישן שלא יעבוד ועד למקרן הקטן מדי שלא כולם יכולים לראות מסוף האולם. אנחנו כאן כדי לסייע לכם עם השכרת מקרן וציוד נוסף שיעזור לכם להפיק ערב חברה מהנה שבו כל פרט חושב מראש.