יש משפחות שאצלן אירוע משפחתי מסתכם בסירי האוכל שעושים את כל האווירה ובכל אירוע חוזרים על עצמם, בשיחה של עדכון ובהרבה חיבוקים וחום משפחתי ויש משפחות שבכל אירוע צריך להיות טוויסט. משהו אחר שיוצר חוויה חדשה. לא חייבים להפוך כל אירוע משפחתי להפקה יקרה. בעזרת מצגות יצירתיות אפשר להוסיף עוד ממד לאירוע ולהפוך אותו למרגש במיוחד.

לצד בחירת מסך למקרן וכל שאר האלמנטים הטכניים של הקרנת המצגת באירוע, הנה כמה טיפים בשבילכם בדרך למצגת מנצחת.

עבודת צוות מביאה רעיונות נפלאים

אם אתם מתכננים אירוע משפחתי ורוצים ליצור מצגת, שתפו ברעיון כמה מבני המשפחה שאתם יודעים שישתפו אתכם פעולה ויוכלו לעזור. ההתייעצות, סיעור המוחין והמחשבה היצירתית של כל אחד מבני המשפחה יניבו יחד מצגת מוצלחת, שמדברת אל כולם.

כשמדובר בסיעור מוחין משפחתי, כל אחד מביא איתו את הבדיחות הפנימיות, הניואנסים הקטנים והרעיונות שרק בני משפחה מכירים והתוצאה היא מצגת לא משעממת, שיש בה איזשהו סיפור שכולם במשפחה מזדהים איתו.

מסך למקרן לאירוע משפחתי

השתמשו בהמון הומור

כשאנחנו חושבים על מצגת משפחתית מיד קופצת לנו התמונה של מצגת תמונות מטיולים ואירועים משפחתיים שרצה בין מסך למקרן וממשיכה ללוות את האירוע שוב ושוב ושוב בלופ.

צרו מצגת שיש בה הרבה הומור, שלבו בה קטעי וידאו מצחיקים ולא רק תמונות או סיפורים כתובים עם טוויסט מצחיק. ככל שהמצגת תהיה יותר משעשעת כך ההנאה ממנה תהיה גדולה יותר.

המציאו קו עלילה מעניין

אין כמו סיפור כדי לגרום לכולם להסתכל על המסך ולחכות לטוויסט בעלילה. אם אתם בונים מצגת משפחתית, אל תסתפקו בתמונות משפחתיות ברצף. תבנו סיפור. זה יכול להיות סיפור החיים של מי שהאירוע מוקדש לו או סיפור מצחיק על משהו שקרה במשפחה או בדיחה שרצה בין כל בני המשפחה.

קו העלילה המעניין שמחליף את המצגת הרגילה של תמונות מתחלפות, יהפוך את החוויה להרבה יותר מיוחדת ויגרום לכך שהמשתתפים באירוע לא יאבדו עניין אחרי כמה תמונות שיתחלפו.

שלבו במצגת כמה סוגים של מדיות

היום אפשר לשלב במצגות בקלות סרטונים שצולמו בטלפון הנייד, לצד התמונות המשפחתיות שהועלו למחשב ושולבו במצגת. כשאתם בונים את המצגת שלבו בין טקסטים לתמונות וסרטונים וכך תוכלו ליצור עניין רב יותר. חשוב כמובן לוודא שיש לכם מסך למקרן איכותי שיכול להקרין את כל התמונות, הסרטונים והכותרות בצורה ברורה ונעימה לעין.

דאגו לציוד מתאים שיספק הקרנה איכותית

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אם אתם עורכים אירוע וזקוקים לציוד להקרנת המצגת, תצטרכו לשכור חבילה שכוללת מסך למקרן ומקרן איכותי. כדאי לבחור בציוד שמתאים לגודל המקום, למספק המשתתפים באירוע ולסוג האירוע. אם יש סאונד במצגת, חשוב לוודא שהחבילה כוללת גם רמקולים איכותיים שיאפשרו לכם להקרין מצגת חגיגית ומרגשת.