היסוד 7, תל אביב

חניה חופשית

מיקרופון להשכרה בתל אביב

מיקרופונים להשכרה לכל אירוע! לקוחות ביט – השכרת ציוד לאירועים, אנו מחזיקים במלאי מיקרופונים ענק להשכרה בתל אביב, כך שאצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המיקרופונים למיניהם: השכרת מיקרופון אלחוטי, מיקרופון דינמי, מגפונים, מדונות, מיקרופון קונדנסר, מיקרופון דש ועוד סוגים שונים ומיוחדים. מחפשים דגם ספציפי ולא מצאתם אותו באתר? צרו עימנו קשר בהקדם ונשמח לעזור! אנשים רבים נוטים לחשוב שההגדרה של מיקרופון זה אך ורק המוט השחור שזמרים מחזיקים. האמת היא, שעולם המיקרופונים הרבה יותר רחב ממה שנוטים לחשוב. בתוך עולם זה נוכל למצוא את המדונה המודרנית, מגפון שגם הוא סוג מסוים של מיקרופון (אמנם מעט ישן...) ומיקרופון קונדנסר. כמובן שישנם עוד סוגים רבים של מיקרופונים אך אלה היו רק כדי להמחיש לכם עד כמה העולם הזה רחב.

השכרת מיקרופונים בתל אביב – עולם רחב וצבעוני!

ההמלצה שלנו היא שלפני שאתם בוחרים מיקרופון ספציפי להשכרה, כדאי שתכירו מעט יותר לעומק את מגוון המיקרופונים שעומדים לרשותכם. לפני שנדבר על מספר סוגי מיקרופונים, אנו ממליצים לכם להגדיר היטב את סוג האירוע שאתם עומדים לקיים. האם אתם מתכננים אירוע שבו עיקר השימוש של המיקרופון יהיה להרצאה או אולי לשירה? האם מטרת המיקרופון היא לערב קריוקי עם חברים, אולי לטובת מדריך טיולים או קיום הפגנה? 

מיקרופון אלחוטי להשכרה בתל אביב

מיקרופון אלחוטי, אמנם מוצר שקיים כבר הרבה שנים בשוק, אך כשהוא הופיע – הוא ענה על צורך מדהים. המיקרופונים הקלאסיים, שלמען האמת נעשה בהם שימוש במקומות רבים גם היום, יצרו מצבים רבים של סרבול וקושי בהתנהלות חופשית ומשוחררת. לפעמים הכבל היה קצר מדי, כך שלא ניתן היה להסתובב עם הרמקול בתוך אולם אירועים בין היושבים, ולפעמים נוצרו מצבים שהכבל התלפף בין אביזרים שונים וגרם לעיכוב ואפילו לנזקים. כאמור, מיקרופון אלחוטי להשכרה בתל אביב מהווה פתרון אידאלי, ולאנשים מביננו שמחפשים חוויית שימוש גבוהה אנו ממליצים לשכור אותם.

מדונה להשכרה בתל אביב

מדונה זה למעשה מיקרופון שמתחבר למרכיב אותו על ידי קשת ומגיע ישירות אל פיו של המשתמש. במיקרופון מסוג זה משתמשים לרוב שחקנים, מרצים, מפעילים ובעצם כל מי שמעוניין להתנהל בחופשיות עם הידיים שלו ולא להיות 'כבול' בשל החזקת המיקרופון. אז איך המיקרופון הזה פועל? מיקרופון מסוג מדונה להשכרה בתל אביב מתחבר למעשה למשדר אותו ממקמים לרוב על המותניים של המשתמש, והוא נתפס על ידי קליפס לבגד או למכנס, וכך הוא משדר למעשה אותות קול שנשלחות באופן ישיר למקלט שמתחבר להגברה. ובקיצור, מדונה להשכרה היא אמצעי מאוד נוח, כזה שמתאים בעיקר למרצים, שחקנים ומנחים.

כמה עולה מיקרופון להשכרה, מה המחיר? 

*המחירים מתעדכנים ויש להיכנס לדפי המוצר בכדי לראות את המחיר העדכני.
שם דגם: סוג מיקרופון: תכונות: חיבור המיקרופון:  מחיר ליום השכרה:
מיקרופון SHURE SM58 מיקרופון דינמי חד-כיווני (cardioid) תחום היענות תדרים: 15,000-50 הרץ XLR 70 ₪
מיקרופון Shure SM57 מיקרופון דינמי חד-כיווני (cardioid) תחום היענות תדרים: 15,000-40 הרץ XLR 70 ₪ 
מיקרופון אלחוטי Mipro מיקרופון אלחוטי דינמי כולל מצב סוללה מרחק קליטה: עד 50 מטר כמות תדרים לבחירה: 128 ---- 160 ₪
מיקרופון אלחוטי Shure SM 58 SLX מיקרופון אלחוטי ידני מקלט Shure SLX 24E שמגיע בתוך קייס מחווט עם אנטנות סוללות GP ---- 180 ₪
קופסאת DI אקטיבית Klark Teknik ---- כניסות: XLR ,2 TRS יציאות: XLR ---- 45 ₪

שאלות ותשובות מקרופונים להשכרה בתל אביב

מהי ההמלצה שלכם לפני שאנו בוחרים מיקרופון להשכרה?

אנו ממליצים לכם להגדיר היטב את סוג האירוע שאתם עומדים לקיים. הגדרה מדויקת של סוג האירוע תוכל למקד אתכם בבחירת המיקרופון הנחוץ לכם.

אילו סוגי מיקרופונים ניתן לשכור אצלכם?

בחברת ביט – ציוד השכרה לאירועים ניתן לשכור מגוון מיקרופונים: מיקרופון אלחוטי, מיקרופון דינמי, מגפונים, מדונות, מיקרופון קונדנסר, מיקרופון דש ועוד סוגים שונים ומיוחדים.

מהו מחיר השכרה ליום של מיקרופון?

מכיוון שמגוון המיקרופונים שאנו מחזיקים בחנות גדול מאוד, לא ניתן לנקוב מחיר אחיד להשכרת מיקרופון ליום. ישנם מיקרופונים שונים בעלי איכויות שונות המיועדים לאירועים שונים, ובשל כך טווח המחירים יכול להשתנות מעשרות שקלים בודדים עד כמה מאות.