היסוד 7, תל אביב

חניה חופשית

מארגנים אירוע ביער, בחוף הים או מקום מיוחד ללא חשמל? אתם צריכים גנרטור מתאים שיספק חשמל לציוד התאורה, ההגברה ושאר הפריטים שניזונים ממתח. איזה גנרטור אתם צריכים? אנחנו כאן כדי לעשות סדר בכל הקשור לגודל, הספק והתאמה לציוד החשמל שאתם צריכים לספק לו מתח.

שאלות שצריך לענות עליהן לפני שבוחרים גנרטור להשכרה

אילו מכשירים צורכי מתח אמורים להתחבר אליו? 

עצמת המתח והזרם המופק מהגנרטור חייבים להיות מותאמים לציוד שאמור להתחבר אליו ועוד קצת. בשום פנים ואופן אין להעמיס על הגנרטור יותר מתח ממה שהוא יכול לספק!

האם הגנרטור אמור לספק חשמל לציוד תאורה והגברה? 

אם מטרת השכרת הגנרטור היא גם לצורכי תאורה, מוזיקה ורמקולים - חשוב מאוד שהגנרטור יהיה מיוצב מתח על מנת שלא יגרום נזק למוצרי החשמל או יפסיק לעבוד.

האם הגנרטור נכנס ברכב שמשנע אותו למקום האירוע?

גנרטורים להשכרה מגיעים במידות שונות - חלקם גדולים וכבדים ואינם נכנסים לרכב פרטי רגיל, חלקם קטנים ובעלי גלגלים ולכן, מתאימים לשינוע ברכב.

כמה זמן הגנרטור צפוי לעבוד?

חשוב במיוחד במסיבות או אירועים ארוכים שמתחילים בשעות בין הערביים וממשיכים לאורך הלילה עד לבוקרו של יום המחרת.

ביט ציוד לאירועים ומסיבות - התאמת גנרטור בשיחת טלפון ותמיכה מסביב לשעון

לא בטוחים איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר? נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שלנו בתחום האירועים - שיחת טלפון קצרה בה תתנו לנו פרטים על האירוע היא כל מה שנצטרך כדי להתאים מתוך מגוון הגנרטורים שלנו את המתאים ביותר עבורכם.

אנחנו מחזיקים במגוון רחב של גנרטורים להשכרה - מקטנים ועד גדולים - שמותאמים לכל סוגי אירועי השטח, נכנסים ברכב פרטי ועונים על כל הצרכים. הגנרטורים שלנו הם של החברות המובילות והמוכרות ביותר בשוק ומתוחזקים על בסיס שבועי במטרה למנוע כל תקלה אפשרית.

אם בכל זאת נתקלתם בבעיה בשטח - אנחנו זמינים 24 שעות ומציעים תמיכה ומענה.

גנרטורים להשכרה בתל אביב

גנרטור – מילה אחת שפותרת כל אחת הרבה מורכבויות. הפסקות חשמל, טיולי שטח, אימונים של צה"ל, אירוע משפחתי חד פעמי, שומרי מסורת שאינם צורכים חשמל בשבת – כל אלה ועוד זקוקים לתפקוד של גנרטור במקומם.  

למה צריך בכלל גנרטור להשכרה?

פעמים רבות האירועים שאנו מתכננים יכולים להיות מרשימים ומלהיבים, אך פער אחד עלול לצוף לנו – אנו נגיע לשטח ונגלה שאין שם חשמל מסודר. מסיבה שמתוכננת להתרחש בשטח פתוח לדוגמא, מצריכה היערכות רחבה מאוד מבחינת תשתית החשמל. אירועים כאלה לרוב כוללים מכשירים רבים 'זוללי חשמל', כמו למשל: פריסת תאורה, ציוד הגברה, תנורי קייטרינג, מקררים, מקרן ועוד. הגעתם למסקנה שצריך לבטל את המיקום הזה? לא כדאי למהר. בדיוק למצבים כאלה (ועוד) נוצרו הגנרטורים. תפקיד הגנרטור הוא לוודא, לפני הכל, שאתם מקבלים את תספוקת האנרגיה הנצרכת לכם לאירוע. עם גנרטור איכותי אינכם צריכים לדאוג שהחשמל יקפוץ לפתע, וגם עומס המכשירים (במידה והם עומדים ביכולת של הגנרטור) – לא אמור לגרום לכם לטרדות. בביט השכרה של גנרטורים בתל אביב הופכת להיות שלב פשוט ויעיל.

מה פירוש המושג KVA בגנרטורים להשכרה?

נתחיל מהבסיס – 1KVA=1000W. מה זה אומר? נניח שצריכה של פנס מסוים היא 1000W, אז המשמעות היא שהצריכה של אותו פנס עולה ל-KVA1. עם הקיצור הזה נוכל לדעת מהי רמת הצריכה של כל מוצר. לצורך העניין, נניח שלאירוע שלכם אתם שוכרים שירותים של קייטרינג חיצוני. הקייטרינג הזה, מן הסתם מגיע עם ציוד משלו. על פי הסימון שאמרנו בואו ננסה להבין מה כמות המתח שהאירוע צורך. הקייטרינג עתיד להגיע עם תנור תלת פאזי בעל צריכה של 3500W, וכן עם ארון חימום בעל צריכה של 3000W. כמה זה יוצא ביחד? צדקתם – 6.5KVA. אבל רק רגע, זה לא כל הציוד! נכון, גם פה צדקתם. מה עם התאורה? אז ככה, התאורה באירוע הזה עתידה לצרוך כ-25KVA, ההגברה, הספקים ועוד יצרכו גם הם עוד מתח – והנה הגענו לצריכת חשמל די גבוהה. דרך החישוב הזו מאפשרת לנו להבין באיזה סדר גודל של אירוע מדובר ובהתאם לכך להכריע אילו מוצרים מתאימים לאירוע שלנו ולאיזה גנרטור אנו זקוקים.

אז איך עובד בעצם גנרטור?

ההגדרה של גנרטור היא: מסגרת שמסתובבת בתוך שדה מגנטי. לגנרטור תקין יש מנוע שפועל על פי פעימות, כאשר אנו ממליצים לשכור גנרטור בעל 4 פעימות. הגנרטור מייצר חשמל על ידי סיבובי המנוע, זאת בניגוד למנוע חשמלי. הגנרטור הוא למעשה מגנט שמעביר זרם חשמלי ממש בתוך תיל. מבחינת צורת העבודה שלו, הגנרטור דומה מאוד לאופן העבודה של רכב.

למה לבצע השכרת גנרטורים בתל אביב אצלנו?

אחד הדברים החשובים ביותר בשכירות של גנרטור הוא, לוודא שהגנרטור עבר טיפולים מסודרים ומדוקדקים. בדומה לרכב, גנרטור שלא עבר טיפולים תקינים עלול לפעול באופן לא תקין, לגרום לקצר בחשמל ואפילו להסב נזק רב. בביט כל הגנרטורים שיוצאים תחת ידינו ללקוחות עוברים טיפולים שוטפים ומסודרים, כך שאתם יכולים להיות רגועים שקיבלתם את המוצר האיכותי ביותר שתוכלו לבקש. הזמינות שלנו היא גבוהה מאוד, כך שאתם יכולים לפנות אלינו למספר הטלפון ואנו נשתדל לתת לכם את התמיכה הטכנית המהירה ביותר במקום. גם אם מעולם לא הפעלתם גנרטור ואינם מוצאים את הידיים והרגליים במכשיר הזה, הצוות המקצועי של חברת ביט יספק לכם את ההדרכה הפרטנית הטובה ביותר על המכשיר, כך שתצליחו להפעיל אותו בכוחות עצמכם בביטחון רב. במידת הצורך, כפי שציינו, תוכלו לחייג אלינו בכל שעה ולקבל שירות מקצועי ואדיב ומענה לכל שאלותיכם. במידה והשכרת גנרטורים בתל אביב מעניינת אתכם – אתם מוזמנים לפנות אלינו, אנו נדאג לספק לכם את המענה המקצועי ביותר!

אולי יעניין אתכם גם: