היסוד 7, תל אביב

חניה חופשית

השכרת תאורת גרילנדות וקריסמס בתל אביב במחיר מנצח! ביט מתמחים בפתרונות תאורת קריסמס להשכרה ללקוחות פרטיים ועסקיים באזור המרכז.

השכרת גרילנדות לאירועים במרכז

האירוע שלכם יכול להיות אידאלי גם בלי להוציא סכומי כסף ענקים. תאורה נכונה יכולה לשנות אירוע מקצה לקצה. אחת הדרכים לעצב אירוע ולהפוך אותו ליוקרתי, מהנה ומאיר הרבה יותר – היא באמצעות גרילנדות. גרילנדה למעשה זו שרשרת נורות שמטרתה להאיר אזורים שונים באירוע שלכם, וליצור אווירה חגיגית וחמימה לכל אירוע, מסיבה או קמפינג. גרילנדות מגיעות באורכים שונים עם מרחק של כמטר בין נורה לנורה. את הגרילנדות ניתן לתלות בגבהים שונים ובאזורים אטרקטיביים שמבחינתכם יכולים לשדרג את האירוע. כמובן גרילנדות אפקטיביות הרבה יותר באירועי ערב, בהם הן משמעות לשני תפקידים: גם כפריט קישוט המוסיף לאירוע נופך 'חם' וגם כאמצעי תאורה נוסף.

להלן מחירי השכרת גרילנדות באורכים שונים:

*המחירים מתעדכנים ויש להיכנס לדפי המוצר בכדי לראות את המחיר העדכני.
אורך הגרילנדה: מחיר ליום השכרה:
10 מטרים 75 ₪
25 מטרים 130 ₪
50 מטרים 205 ₪

מהי גרילנדה ומדוע כדאי לשכור גרילנדה לאירוע?

גרילנדה למעשה זו שרשרת נורות שמטרתה להאיר אזורים שונים באירוע שלכם, וליצור אווירה חגיגית וחמימה לכל אירוע, מסיבה או קמפינג. את הגרילנדות ניתן לתלות בגבהים שונים ובאזורים אטרקטיביים שמבחינתכם יכולים לשדרג את האירוע.

מהם המחיר של השכרת גרילנדה ליום?

מחיר השכרת גרילנדה משתנה בהתאם לאורך הגרילנדה שתבחרו. מחיר גרילנדה באורך 10 מטרים הוא – 75 ₪, 25 מטרים – 130 ₪, ו-50 מטרים – 205 ₪.

מדוע כדאי לשכור גרילנדה אצל ביט – השכרת ציוד לאירועים?

ביט – השכרת ציוד לאירועים, מתחייבים לשירות אדיב, מקצועי ומקיף. אצלנו תוכלו לקבל את מגוון דגמי הגרילנדות שקיימים ולבחור את הדגם שמתאים לכם, במהירות, ביעילות ותוך חוויית קניה גבוהה.