רבים אינם מודעים לחשיבות הגדולה שיש למוסיקה ולציוד ההגברה, בהצלחתו של אירוע. זה איננו חייב להיות מופע רב משתתפים באמפיתיאטרון או מסיבת ריקודים (בהם המוסיקה היא העיקר). זה יכול להיות גם אירוע ביתי צנוע למדי, שהמוסיקה איננה עיקרו, אבל משמשת בו כרקע לשאר הפעילות, למשל, לאכילה, ולסמול טוק שהאורחים מנהלים ביניהם.

ציוד הגברה לאירועים

תארו לעצמכם שאתם עורכים מסיבה כזו בביתכם, המוסיקה מתנגנת ברקע נעימה וקלילה, האורחים מסתובבים בגינת הבית בנינוחות, ונראה שהכל עומד להצליח. לפתע, מתוך הרמקול הימני, הממוקם באזור הבופה, בוקעים צפצופים ושריקרוקים מוזרים (שמזכירים מעט את הקולות שמשמיעים אמצעים להרחקת בעלי חיים בתדרים גבוהים). האורחים מכסים את אוזניהם ונסים בבהלה מהאזור ההוא, בניסיון להתחמק מהרעש המרגיז. עד שתגיעו למערכת הציוד הביתית (ש"רק אתמול עבדה כמו גדולה, אז למה צריך ציוד הגברה מקצועי?") שלכם כדי להפסיק את הרעש, יש סיכוי טוב שהעכברים בסביבה לא יברחו, אבל דודה חנה תאבד את שמיעתה ליומיים… 🙂 לא נעים, מאד מאד לא נעים…

ציוד הגברה לכל אירוע בתנאי שטח משתנים

כאשר מדובר באירועים בחללים סגורים שעיקרם הוא מוסיקה (למשל מסיבת קריוקי או מסיבת ריקודים), להשכרת ציוד הגברה ישנה חשיבות גדולה ומהותית, מאחר והיכולת להפיק סאונד בדרך אמינה ומתמשכת, הינה חיונית ומרכזית באירוע. חשיבות זו אף גוברת כשמדובר באירועים בשטחים פתוחים, מכיוון שאז מערכת ההגברה חייבת להיות לא רק אמינה (לצורך הרציפות) אלא אף עוצמתית, כדי להצליח להתגבר על מגבלות השטח (רוח הנושבת בכיוון הנגדי, עצים הממסכים את הסאונד, מבנה שניצב באמצע השטח ו"מחזיר" את הסאונד) ועל הצורך להגיע לכל מקום בשטח גדול (על אף המגבלות הקיימות).

גם בימי עיון, כנסים והרצאות, הנערכים באולמות סגורים לציוד ההגברה ישנה חשיבות מרובה. אמנם, במקרים אלה, בגלל החלל הסגור בו מתקיים האירוע, הציוד איננו חייב להיות עצמתי כציוד ההגברה המשמש במסיבות גדולות הנערכות בשטחים פתוחים. אין זה משנה אם מדובר באירוע שאתם מפיקים ממנו רווח כספי או אירוע וולנטרי (ככנס התרמה לטובת עמותה כלשהי) – ציוד ההגברה באירוע צריך להיות תקין ואמין, על מנת לאפשר גם ליושבים בשורות האחרונות לשמוע את מה שיש לדובר העומד על הפודיום לומר.

ייעוץ להשכרת ציוד הגברה לאירועים ביתיים

אם אתם מתכננים אירוע ביתי קטן (כמו מסיבת בת מצווה או מסיבת יובל לנישואין), ברור לגמרי כי העלויות הכרוכות בהעסקה של טכנאי סאונד ובהשכרת ציוד הגברה עוצמתי ויקר, אינן מתקבלות על הדעת עבורכם. אולם, גם בהפקת אירועים כאלה, מומלץ שלא להסתפק במערכת הביתית שלכם (שאיכותה מספיקה לכם לצרכי היום יום), אלא לשקול פנייה לחברת השכרת ציוד הגברה רצינית, מקצועית ואמינה שתספק פתרון מושלם עבורכם..

השכרת הגברה המתאימה לצרכי האירוע שלכם עשויה להיות משימה מבלבלת למדי, בעיקר אם אינכם אנשי מקצוע ואינכם מכירים את סוגי הציוד, יכולותיהם וההתאמה שלהם לאירועים מסוגים שונים.

תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, שילוו אתכם לאורך כל תהליך הבחירה ועד לסיומו של האירוע המוצלח. צרו קשר ונשמח לסייע !