אחד הכיפים הכי גדולים בשנים האחרונות בתחום המסיבות בבית והאירועים בחיק הטבע, הן מסיבות הקריוקי. ולמה לא, בעצם? כולנו, עמוק עמוק בלב, אם יתפסו אותנו ברגע של חולשה, נודה בכך, שהיינו רוצים להופיע. אלביס פרסלי, לוצ'יאנו פאברוטי, ליידי גאגא וגם משה פרץ, זוזו הצידה! הנה אנחנו, במקלחת, עם השמפו בשיער ומברשת השיניים ביד, מוכנים לדחוק אתכם הצידה ולזכות במעט מאור הזרקורים ומאבק הקסם שמביאה המוסיקה לחיינו.

איך בוחרים ערכת קריוקי?

החלטתם על מסיבת קריוקי, וכאן, צצה השאלה הגדולה: איך בוחרים ערכת קריוקי? אם אינכם מתכננים הסבת מקצוע וקריירה בתור מפעיל קריוקי מקצועי, נשארת בידיכם האפשרות לשכור ערכת קריוקי לערב אחד (בהפעלתו או ללא הפעלתו של מפעיל קריוקי מקצועי).

מה כוללת ערכת קריוקי?

ערכת קריוקי בסיסית לגמרי כוללת זוג רמקולים, מיקסר אמנים, מיקרופון אלחוטי (או שניים), מחשב נייד עם כמות נאה ומגוונת של שירים וחיבור לטלוויזיה. משם, רק השמיים הם הגבול לאפשרויות ההתקדמות בתכולות ערכות הקריוקי: רמקולים מוגברים בעוצמה גדולה יותר (לאירועים שמתפרסים על שטחים גדולים יותר), מיקסרי אומנים באיכויות גבוהות יותר, מקרנים רבי עוצמה (באיכויות משתנות, כולל HD), מסכי הקרנה בגדלים מגוונים, גנרטור שמטרתו לאפשר את ארגון מסיבת הקריוקי גם רחוק ממקור מתח נייח (בחיק הטבע, למשל) וכן הלאה.

איך מחליטים על ערכת קריוקי אחת, בתוך כל המבחר הגדול?

  • על פי הצורך – כאשר במדובר במסיבת יום הולדת 10 לילדה, או במסיבת רווקות מצומצמת, אין צורך להשתגע וללכת על הטופ שבטופ. הכלל ההגיוני האומר "בחר במינימום הנדרש ועלה לדרגה רמה אחת מעליו" תקף גם כאן.
  • על פי האילוצים – כאשר מדובר במסיבה בחיק הטבע, באירוע בחצר הבית או בכל מקום בו מקור המתח הנייח מרוחק מהמערכת, תזדקקו לגנרטור, כאשר מדובר בשטח פתוח, העדיפו רמקולים עוצמתיים, מקרן באיכות טובה ומסך גדול יותר מאשר הייתם לוקחים אם היה מדובר במסיבה בפנים הבית, כדי שגם החוגגים המרוחקים יוכלו ליהנות מאיכות הסאונד והתמונה.
  • רמת המורכבות של הערכה – ככלל, תמיד מומלץ להעדיף ערכה שמורכבת ברובה, מאשר ערכה אותה תצטרכו להרכיב בעצמכם מא' ועד ת'. מאחר ואינכם אנשי מקצוע, ערכה שאיננה מורכבת מראש בצורה מקצועית, עלולה לגרום לכם צרות צרורות בזמן האירוע.

קריוקי באירוע והדרך לאירוע מוצלח סלולה

אמנם, מקלחת, לא מומלץ לארגן על הבמה במסיבת קריוקי (מטעמים מובנים), אבל ערכת קריוקי יכולה להפוך כל אירוע להצלחה, כשהיא מקפיצה את מצב הרוח של המשתתפים, שוברת דיסטנס ומורידה את שרידי הבושה האחרונים, שהאלכוהול עדיין לא הספיק לטהר. גם אם ניחנת בקול של קרפדת בר מצויה, הרי אין יותר מעודד ומנחם עבורך מלדעת שמי שעלתה לשיר לפניך נשמעה כמו מנוע נחנק של משאית, וזה שיופיע אחריך, יהיה עוד הרבה יותר גרוע ממך…

בביט תמצאו ערכות קריוקי חזקות של המותגים הגדולים, צרו קשר לייעוץ ופרטים נוספים !