עוד לפני שמזמינים את הקהל, עוד לפני שמתקשרים לקייטרינג ולפני שמחפשים חברה להשכרת ציוד, הכנס או האירוע העסקי מתחיל במצגת. מצגת שתלווה את הנאום שלכם, את ההרצאה או הסקירה, שתייצג את העסק. אנחנו רואים לא מעט מצגות כשאנחנו מספקים שירות השכרת מסך למקרן או כל ציוד אחר לאירועים, והספקנו ללמוד הרבה על מה שהופך מצגת למוצלחת.

הנה חמישה טיפים ליצירת מצגת מעולה

לכתוב את התוכן מראש

עוד לפני העיצוב של המצגת, כדאי שתחליטו על מה אתם הולכים לדבר. אנחנו ממליצים לכתוב את כל ההרצאה, הנאום או הפרזנטציה שלכם לפני שאתם מעצבים את המצגת ואחר כך לסמן מה מתוך כל התוכן הזה הולך להופיע בה. המצגת אמורה להיות ראשי פרקים של מה שאתם הולכים לדבר עליו.

אם אתם מפיקים אירוע מושקע, מזמינים ציוד יוקרתי ואיכותי, מביאים קייטרינג מעולה, מפנקים את המשתתפים ובסוף עולים על הבמה ומציגים תוכן שהוא לא מדויק ולא מקצועי, זה לא משנה כמה השקעתם.

אל תעמיסו על המצגת

כשאנחנו מגיעים ללקוח שביצע השכרת מסך למקרן ומגלים מצגת חשוכה, מלאה בצבעים ותמונות ועם המון מלל, אנחנו מבינים שלא משנה עד כמה המסך איכותי וישדר את המצגת בצורה מעולה, בסוף יהיה קשה מאד לראות אותה. כדאי לעצב מצגת על רקע בהיר, עם מעט אלמנטים בכל שקופית, ככה שהקהל שלכם יהיה מרוכז במה שאתם אומרים ולא ינסה לקרוא את מה שכתוב במצגת.

בחרו פונט ברור

פונטים מקושקשים, מעוגלים מדי או עם תוספות, לא מאפשרים לקהל שלכם לקרוא. לא משנה כמה המצגת חשובה, יהיה קשה מאד לעקוב אחריה אם הפונט לא יהיה ברור מספיק. מומלץ לבחור בפונט ברור ככל האפשר שמוכר לקהל שלכם וקל לו לקרוא.

תתבלו את המצגת בתמונות

בהתאם לנושא, כדאי להקרין במצגת תמונות שיתבלו אותה בעניין. לא משנה אם הזמנתם השכרת מסך למקרן בגודל קטן או גדול, כדאי לבחור תמונות ברורות, עם רזולוציה טובה, שמתקשרות אל הנושא המרכזי של המצגת ומלוות אותה יחד עם התוכן. אם יש הרבה מלל במצגת, קשה לקרוא את הכל וצריך לתת לעיניים לנוח, לכן יש מקרים בהם תמונה טובה מ-1000 מילים. תבחרו תמונות שיש בהן צבע, עניין ושהן קשורות לנושא.

תשקיעו בציוד הקרנה איכותי

לא משנה כמה טרחתם על המצגת ועבדתם, אם אי אפשר לראות אותה בבירור, כנראה שפספסתם. ציוד הקרנה איכותי הוא המפתח להקרנת מצגות שרואים גם מרחוק, שכיף לקרוא ושנעים לעקוב אחריהן. אנחנו מספקים השכרת מסך למקרן וציוד נלווה מכל הסוגים ובכל הגדלים, כדי שתוכלו להפיק הרצאה או כנס שבו גם האדם שיושב הכי רחוק באולם יוכל לעקוב אחר המצגת שלכם.