בין אם אתם חובבנים מוחלטים, מחשיבים את עצמכם ל"קצת-מבינים" או שאתם צלמים מדופלמים עם תעודות, כנראה שחוויתם את הרגע הזה: אתם עוברים על תמונות שצילמתם ומבינים שיצאו תמונות טובות, אולי אפילו ממש טובות, אבל משהו חסר. הקומפוזיציה מעולה, הפוקוס מדויק, ובכל זאת חסר משהו שירים את התמונות ויהפוך אותן מתמונות טובות לתמונות משובחות. המשהו הזה שחסר לכם הוא תאורה.  

לא בכדי זהו אחד מהנושאים הראשונים שמלמדים בשיעורי צילום. היא יכולה להיות אדומה ושורפת או טבעית ומלטפת. היא יכולה להיות מלאכותית וקרה אבל גם מלאכותית-מלכותית – הכל תלוי בכם.

ויהי אור!

אם אתם מפיקים אירוע, אתם נדרשים לחשוב על כל הפרטים: בחירת המקום, בחירת המוזמנים, האוכל, המוזיקה ועוד. עומדות בפניכם הרבה החלטות שתצטרכו לקבל. השכרת תאורה היא אופציה פשוטה למדיי שמשנה את פני האירוע בזמן אמת ולא פחות מכך, בתמונות שיצאו לכם. אם אתם עומדים להכניס אטרקציות שקשורות לצילום כמו מגנטים או קיר צילום, מומלץ מאד לעשות את "האקסטרה" ולדאוג לתאורה שתמקסם את האקפט של האטרקציה שבחרתם.

התוספת שמקפיצה גם מקום מסודר

אולמות וגני אירועים כבר מצוידים בתאורה, זה נכון, ואתם משלמים על כך כחלק מהחבילה למקום עצמו. אך אפילו במקום מסודר ומאובזר, אפשר (וכדאי) לחשוב מחוץ לקופסה ולבצע שדרוג משמעותי על ידי השקעת הוצאה לא גדולה. האפקט שיתקבל יתבטא גם באווירה הנלהבת, בהבעות הפנים הנדהמות של האורחים שלכם וגם – לא פחות חשוב –  בתמונות שישארו למזכרת. מוצרים כאלו הם למשל מוצרי שרשראות הלד. קחו לדוגמה וילון לדים בסגנון כריסטמס, וילון שנתלה בקלות ומוסיף אופי מסיבתי ומלכותי לחלל האירוע. ומה מצטלם יפה יותר בגן אירועים בשעות החשיכה, מנקודות אור חמימות כמו עצים עטופי שרשראות לדים? ומה לגבי ספוט מגניב שיהווה מוקד עלייה לרגל של אורחיכם המהודרים שלא יפספסו הזדמנות לייצר תמונת פרופיל חדשה? המגוון כאן רחב ומלהיב וההוצאות בדרך כלל סבירות.

השכרת תאורה שעושה את ההבדל

פעם היינו משכירים תאורה לאירוע על מנת שאורחינו יראו לאן הם הולכים ומה מוגש להם, זה ברור. אבל בימינו אנשים לא מפסיקים להצטלם! תרבות הסלפי הולידה הרגלי בילוי חדשים ואלו מתווים מציאות לוגיסטית חדשה לאירועים. בין אם זו מסיבת טבע, כנס, מסיבת יום הולדת בלוקיישן חוץ או כל אירוע אחר שמתקיים בחוץ בשעות החשיכה, סביר להניח שתרצו לתעד את המאורע ולייצר לאורחים שלכם תנאים אופטימליים לתעד בעצמם. אי לכך, חשוב להשכיר תאורה שמתאימה לשני הפרמטרים הללו, הן על מנת להאיר את האירוע והן כדי למקסם את איכות הצילום באירוע. התייעצו עם מומחה שיעזור לכם לחשוב מחות לקופסה. תוספת של גרילנדות (שרשרת מנורות) למשל, תכניס אופי חגיגי וחם לאירוע אבל גם תשפר את איכות התמונות בסביבה שלהן.

עוד רעיון קטן לצילום גדול

אם אתם מעוניינים לעשות רושם מיוחד ולהפיק תמונות ברמה גבוהה יותר, שקלו להכין עמדת צילום בסגנון אירועי השקה וטקסי פרסים. זוהי עמדה הכוללת תאורה מחמיאה ורקע שיכול להיות וילון מיוחד או רול אפ ברוח האירוע. 

באתר שלנו https://www.beatparty.co.il תמאו פתרונות תאורה להשכרה בשפע!