כמו בכל תחום טכנולוגי אחר, גם תחום הציוד לכנסים ולאירועים צובר תאוצה ובכל שנה אנחנו נחשפים לעוד חידושים קטנים וגדולים, שמשנים את הדרך שבה אנחנו מארגנים אירועים גדולים היום. יש כמה חידושים בולטים וברורים בתחום של השכרת מקרנים לכנסים גדולים שכדאי לכם להכיר אם אתם בדרך לכנס גדול. אנחנו כאן כדי לסקור אותם עבורכם.

מקרנים ברזולוציה משופרת

אולי החידוש הטכנולוגי החשוב ביותר בכל מה שקשור למקרנים היא העובדה שהרזולוציה היום הרבה יותר טובה. איכות ההקרנה משתפרת עם כל דגם חדש של מקרן שמגיע לשוק. השכרת מקרנים מיושנים, שמקרינים מצגת או סרטון באיכות לא טובה, תשליך על כל האווירה בכנס ותיצור תחושה חובבנית.

אם אתם מתכננים כנס גדול, הקפידו על השכרת מקרנים מתקדמים עם איכות הקרנה מעולה ורזולוציה מצוינת, כך שכל אלמנט גרפי, תמונה או סרטון יוקרנו לקהל הרחב באיכות הכי טובה שאפשר, רצוי ב-Full HD.

השכרת מקרנים לכנסים גדולים

לא רק חיבור למסך, אלא חיבור לטלוויזיה איכותית

היום לא חייבים לחבר מקרנים למסך בד. אם אתם מתכננים אירוע גדול ובו תחנות צפייה, לשלב השכרת מקרנים עם השכרה של מסכי טלוויזיה בגדלים שונים, החל מגודל סטנדרטי ועד לגדלים משמעותיים, בהתאם למספר המשתתפים בכנס, לתוכן ולאווירה.

החיבור למסך טלוויזיה איכותי ומתקדם, עם איכות צפייה ב-HD, משדרג משמעותית את הכנס והופך את חווית הצפייה של המשתתפים להרבה יותר טובה.

שימוש במקרנים גם ליצירת פינות לקידום האירוע ולכל תוכן אחר

כנסים גדולים מאופיינים בדרך כלל ביצירת אווירה. לא רק מה שקורה בתוך אולם ההרצאות משפיע, אלא גם מה שקורה מסביב. באמצעות השכרת מקרנים ומסכים ניידים אפשר היום לייצר תחנות בתוך סביבת הכנס, לפרסם את הכנס באמצעות סרטים ואלמנטים גרפיים מיוחדים כבר בכניסה למתחם וליצור כל מיני אטרקציות בפינות שונות.

גם במקרה הזה איכות ההקרנה נשמרת ממש כמו בתוך אולם סגור, ואפשר להשתמש בכך לפרסום ולשיווק האירוע, למיתוגו ולהנחיית הקהל.

מגוון רחב של ציוד נלווה – שסוגר את הפינה

לצד השכרת מקרנים ומסכים אפשר לשכור ציוד נוסף שיספק מענה לכל מה שצריך מבחינת ציוד טכני לכנס גדול. החל ממערכות הגברה להשכרה דרך תאורה המתאימה למקומות שונים ולאווירה שונה ועד לציוד קטן כמו קליקר נוח לתפעול וסטנדים, פנסים ועוד מגוון רחב של מוצרים.

אחד היתרונות של השכרת מקרנים וציוד נלווה במקום אחד, הוא האפשרות לחסוך משמעותית בעבודה מול ספקים שונים ולקבל הצעות מחיר שמתחשבות בחבילה כוללת של ציוד ולא ברשימת ציוד פרטנית.

אם אתם מתכננים כנס גדול עם הרבה משתתפים והרבה אטרקציות, הקפידו לבדוק את איכות המקרנים שאתם שוכרים. בנוסף, תעבדו רק עם חברה מקצועית שיכולה להציע לכם את הציוד המתקדם והחדיש ביותר.

נשמח לייעץ ולכוון אתכם למוצר שהיא מתאים לכנס שלכם… צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!