אירוע חברה וערבי גיבוש עובדים תורמים רבות להעלאת המוטיבציה, המורל והמוניטין של העסק. זאת הזדמנות נפלאה לחוות אחד את השנייה באווירה נינוחה, להעמיק היכרות ולבור חוויות ביחד. אין כמו מוזיקה כדי להשרות אווירת ערב, ואין כמו רחבת ריקודים (בליווי אלכוהול, או בלעדיו) כדי להשתחרר באמת. אי לכך, מוזיקה באירוע חברה היא בגדר חובה.

אספנו כמה נקודות למחשבה שיכוונו אתכם בכיוון הנכון,
כשאתם מתכננים את הסאונד באירוע שלכם.

בדקו את תנאי הסאונד בסביבה

יש כמה פרמטרים טכניים שחשוב לקחת בחשבון כשבוחרים ציוד הגברה להשכרה. אחד החשובים שבהם הוא תנאי הסאונד בסביבה של האירוע. בדקו מה התנאים הווקאליים בסביבה של הלוקיישן שלכם: האם יש הרבה רעשים מבחוץ? כביש סואן? האם האירוע מתקיים במבנה סגור? אירוע חוץ מקורה? אירוע חוץ פתוח? כל אלו עשויים להשפיע על הבחירות של אנשי המקצוע שתבחרו לעבוד איתם. כל מי שביקר באירועים והופעות בחייו, חווה על בשרו את ההבדל שבין סאונד מדויק ומותאם היטב לסאונד גרוע שלא מאפשר לאנרגיות של האירוע להתרומם למלוא הפוטנציאל שלהן.

לפני הכל: תבינו מה אתם רוצים

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו, לפני כל הפרמטרים הטכניים, הוא התכלית של הסאונד באירוע שלכם. אם מדובר באירוע מינגלינג או לאונג', ציוד ההגברה הנדרש יהיה שונה מאשר אם מדובר במסיבת ריקודים בטבע הפתוח. חלק מהצרכנים בוחרים את מערכת ההגברה והציוד הנלווה אליה לפי המחיר. הם בוחרים במוצר הזול ומתאימים את האירוע ליכולות של המוצר. אנחנו ממליצים לעבוד הפוך. חישבו מה מטרת האירוע האמיתית שלכם, מה אתם מבקשים להשיג באמצעות האירוע. נסחו את המטרה למשפט. לאחר מכן, עצמו עיניים ונסו לדמיין איך האירוע הזה נראה. דמיינו מה צריך להתקיים במרחב, ובין האנשים, על מנת שהאירוע יצליח להשיג את מטרתו. כעת, כל מה שנשאר לכם הוא לפרוט את הצרכים הטכניים על דף ולהעביר לאנשי המקצוע.

התאמה אישית וליווי לאורך הדרך

אחד היתרונות הכי גדולים של השכרת הגברה בחברה מקצועית הוא יכולת התאמה ייחודית בהתאם למאפיינים של מי שאתם ושל האירוע שלכם. לחברה ותיקה מנוסה ומקצועית יש בדרך כלל מלאי ציוד מגוון ואיכותי. הם גם אלו שידעו לשקלל את כל המידע החיוני שתדעו להביא להם, באופן הנכון והטוב ביותר. באופן המדויק שהאירוע שלכם מצריך.

שירותי השכרת ציוד הגברה מקצועיים בחברות שמכבדות את עצמן יכללו גם ייעוץ, התקנה וכמובן אחריות. כמו כן, אל תחכו לרגע האחרון. כמה שיותר זמן מראש, כדי לשריין את הציוד המתאים ביותר ולעשות תהליך יסודי ומקיף בבחירה וביישום.

גנרטור

אם האירוע שלכם הוא אירוע חוץ אשר אין בקרבתו נקודות חשמל פעילות, תהיו חייבים להשתמש בגנרטור. אפשר להשכיר גנרטור בעוצמות שונות – 3000V, 7000V, 8000V – בהתאם לכמות צריכת החשמל הנחוצה לאירוע. כשמשכירים גנרטור יש לבדוק האם הגנרטור אמין, בעל מנוע של חברה מוכרת וללא תקלות. ודאו שהשירות שאתם שוכרים כולל התקנה של הגנרטור.

כשמארגנים אירוע חברה יש המון דברים לדאוג להם וקל מאד להיסחף לרצון לשפר את האירוע גם בשעה שהוא מתקיים – אל תתפתו לכך. אם תתכנו ותוציאו לפועל את הדברים כיאות, ותבחרו בבעל מקצוע אמין שתהיה לכם כימיה טובה איתו, אתם לא תצטרכו לדאוג באירוע. ועדיין, איך אומרים? אל תשכחו "לשחרר". תנו לאנשי המקצוע לדאוג לדברים הקטנים, ואתם? לכו תרימו את האירוע באנרגיות שלכם.