הימים הם ימי התארגנות לקראת שנת לימודים חדשה בבתי הספר. אחרי שהילדים רוקנו את בית הספר, נותרו אנשי הצוות – ההנהלה, צוותי התחזוקה והאחזקה, לבדוק את הציוד, לסדר, לצבוע ולהכין את בית הספר לקראת השנה הבאה אז יתמלאו שוב המסדרונות בילדים ומורים.

הציוד שכל בית ספר מחזיק במהלך השנה הוא רב, גם אם מדובר בבית ספר קטן. מקרנים הם היום חלק בלתי נפרד ממערך הציוד בבית הספר ולצידם מערכות הגברה, מיקרופונים ומסכים שמספקים מענה בטקסים, בהתכנסויות ובשיעורים עצמם. מקרן להשכרה ושאר רכיבי הציוד שאנחנו מציעים, מסייעים לצמצם את העלויות ולשדרג את החוויה הלימודית.

הנה 5 שדרוגים שתוכלו לעשות לפני תחילת הלימודים בציוד ההקרנה בבית הספר

בדיקת איכות ההקרנה:

בכל שנה יוצאים לשוק מקרנים חדשים ואיכותיים יותר שתואמים את חוויית הצפייה האיכותית שהופכת לסטנדרט ומשתפרת מדי שנה. לפני כל השדרוגים הטכניים והבדיקה הכלכלית האם עדיף מקרן להשכרה או לקנות מקרן חדש לבית הספר, כדאי לבדוק האם המקרנים הקיימים זקוקים לשדרוג.

עם איכות טובה יותר של צפייה, יהיה ניתן להקרין לילדים סרטים, תוכניות חינוכיות ולקדם פעילויות שכוללות הקרנות וידאו.

שדרוג המיקרופונים:

אנחנו זוכרים טקסי בית ספר שבהם הסאונד היה כל כך נורא שכל מה ששמענו הם צפצופים של מיקרופונים לא מכוונים או כאלו שהפסיקו לעבוד באופן קבוע, ממש כמו טלפונים ניידים ללא קליטה – מקוטעים ולא נעימים.

החופש הוא הזדמנות מעולה לעבור על מלאי המיקרופונים ולבדוק אילו מהם צריך להחליף. אצלנו ניתן לשכור לטווח ארוך מיקרופונים איכותיים ולבחור מבין כמה סוגים, לצד מקרן להשכרה וציוד נוסף.

בדיקת מסכים:

היום אפשר למצוא מסך להשכרה או לקנייה במגוון רחב של גדלים וצורות. יש מסכים שיוכלו להתאים לכיתות הלימוד ויש גדולים יותר שיספקו מענה כשרוצים להקרין משהו באולם גדול.

זה הזמן להתייעץ עם מומחה שיוכל להתאים את המסכים השונים לחללים בהם עושים בהם שימוש. בעידן שבו הילדים שלנו לומדים לא מעט מהמסכים, מדובר בכלי חינוכי שיכול להוסיף הרבה מאד ליומיום שלהם.

מערכות סאונד וציוד הגברה:

אלו יכולים לשמש לטקסים גדולים בחוץ ובאולמות סגורים בבית הספר. בין אם מדובר ביום ספורט בית ספרי, בטקסי יום הזיכרון, בטקס פתיחת השנה או בכל פעילות אחרת שמתקיימת בחוץ וצריך בשבילה מערכת הגברה איכותית, תוכלו לרכוש או לשכור כזו לקראת השנה החדשה במגוון חבילות וקומבינציות. גם במקרה הזה מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית שיכולה לספק לכם שירות של מערכות הגברה וציוד נוסף להשכרה.

לצד מקרן להשכרה, מיקרופונים ומסכים תוכלו למצוא אצלנו חבילות ציוד רבות שיתאימו לבית הספר וישמשו אתכם לאורך השנה. ואנחנו כאן כדי לייעץ ולכוון אתכם לכיוון הכי מתאים לבית הספר שלכם.