תתפלאו, אבל בעזרת מקרן, מסך, כמה רמקולים ואולי גם תכנת שירים מותאמת, ניתן לערוך כמה פעילויות מושקעות לילדי הקייטנה בקיץ! אז חברו את המסך למקרן, בחרו את הרמקולים בגודל המתאים וצאו לדרך!

בשבילנו המבוגרים, יולי-אוגוסט הם אולי עוד חודשי עבודה רגילים וחמים במיוחד, אולם בשביל הילדים שלנו הם ימי החופש הגדול הארוך, מה שאומר שאנו נצטרך לארגן עבורם פעילויות כיפיות ותעסוקה עד שיחזרו לבתי הספר ולגנים. אם גם אתן החלטתן לרתום את עצמכן לקייטנת האמהות המבורכת יש לנו כמה הצעות מעניינות עבורכן לפעילויות!

ציוד להשכרה לקייטנה

כל מה שאמא-מפעילה ומתחילה צריכה!

לפני הכל, לכל אמא שמנהלת קייטנה קטנה בבית הכוללת חבורה של ילדים חמודים ורועשים, צריכה להוות גם חגורת הגברה או "מדונה", למי שמכירה. מדובר במערכת הגברה קטנה וניידת שניתן לענוד על המותניים בכל עת שתרצו, נטענת וקלה להפעלה. תאמינו לנו שמדובר במוצר חובה עבור כל יציאה מחוץ לבית עם הילדים, ארגון פעילויות שונות המחייבות קשב מצדם ועוד.

יום כיף בפארק

בכל עיר או יישוב יש פארק גדול ולא מנוצל, לפחות לא בימי החול הרגילים, שבו ניתן לערוך פעילויות הכוללות הרבה ילדים, מוזיקה רועשת ומשחקים. כל מה שתצטרכו כדי לארגן בשביל יום כיף ומעייף לילידי הקייטנה שלכן הוא כמה משחקי חברה מצחיקים, ציוד הגברה בשביל האווירה החופשית והקיצית, אוכל והרבה מאוד מים (אנחנו ממליצים לשלב לפחות פעילות אחת עם רובי מים, סתם בשביל הכיף)

סרט ביתי ממש כמו בקולנוע

הסיבה שאנשים מגיעים לקולנוע בעידן שלנו היא ממש לא רק כדי לראות סרטים, אלא כדי ליהנות מהחוויה שמסביב: מהמסך גדול, הסאונד והפופקורן. אז במידה שבא לכן לצאת להפסקה לחידוש כוחות, אנו מציעים לכן לארגן מראש הקרנה ביתית וחווייתית בקלות. כל מה שתצטרכו הוא לחבר מסך למקרן איכותי (עדיף מסך גדול), ואולי גם מערכת הגברה קטנה, הרבה פופקורן וזה הכל!

הפכו את הסלון לחדר קריוקי מושקע

קריוקי היא אחת הפעילויות הכיפיות ביותר, בייחוד עבור ילדים. אם חיפשתן אטרקציה לאחד מימי הקייטנה וכזו שתוכל להשאיר אתכם בבית עם המזגן, תוכלו לארגן לילידם מסיבת קריוקי הכוללת ציוד מתאים, שירים שהילדים אוהבים וקישוטים או תפאורה (תלוי כמה אתם משקיעניות) שיהפכו את הסלון שלכם לחדר קריוקי לכמה שעות. גם לפעילות הזו תצטרכו לארגן ציוד הגברה, לחבר כאמור את המסך למקרן, אולם עדיף לארגן מראש מחשב ייעודי עם תכנת שירים שתבטיח שהפעילות תלך חלק בלי הפתעות.

ביט מציעה ציוד להשכרה לאירועים ופעילויות לילדים, צרו קשר לפרטים!