הפקת אירוע שדורש סאונד טוב, בין אם זו הופעת מוזיקה, מופע סטנדאפ או פשוט מסיבה מושלמת לריקודים, חשוב שתכירו את כל הצדדים של השכרת ציוד הגברה. מה הופך את הסאונד לאיכותי? איך בוחרים את הציוד המתאים לכם?

קבלו כמה טריקים קטנים שהופכים את הסאונד למושלם!

התאמת ציוד ההגברה למקום ולאווירה באירוע

השכרת ציוד הגברה מתחילה תמיד בהתאמה אישית. אנחנו חייבים לדעת מה אתם רוצים שיקרה באירוע וכמה חשוב הסאונד. האם צריך מערכת הגברה חזקה כי המקום גדול ויש בו המון אנשים? אולי רק מיקרופון אחד כי בעצם מדובר בנאום של סבתא בבת מצווה? לכל אירוע אופי משלו וכדי שהסאונד יהיה מושלם, מערכת ההגברה שתבחרו לשכור צריכה להתאים בדיוק.

בלי להתפשר על איכות הציוד

סאונד טוב מתחיל קודם כל בציוד איכותי. אל תתפשרו על ציוד חובבני אם אתם רוצים שהסאונד יהיה מעולה. מיקרופונים שקונים בחנויות ציוד סטנדרטיות בכמה עשרות שקלים לא ייתנו את אותו סאונד איכותי של מיקרופונים שמגיעים מחברת ציוד מוכרת ומקצועית.

בסקרים שנערכו בקרב צרכנים שקנו ציוד הגברה או שכרו אותו, התגלה שבתחום שלנו ערך המוצר משפיע על האיכות. ככל שהמחיר היה גבוה יותר, כך הסאונד היה טוב יותר והתקלות היו קטנות יותר. צרכנים דירגו מוצרים יקרים יותר ונתנו להם ציונים גבוהים יותר, מול ציוד שנקנה או נשכר מחברות לא מתמחות או חנויות כלליות.

כדי לשפר את הסאונד באירוע ודאו שאתם מבצעים השכרת ציוד הגברה בחברה מקצועית, שמספקת ציוד של חברות שנחשבות איכותיות.

דאגו להתקנה מקצועית

כבל שלא מחובר טוב, רמקול מלא באבק כי הוא לא טופל באופן מקצועי, מיקרופון שעבר כבר כמה טראומות – כל הדברים האלו משפיעים על איכות הסאונד. התקנה מקצועית ובדיקת הציוד לפני האירוע יפתרו את הבעיה הזו.

אחרי שבחרתם בחברה מקצועית להשכרת ציוד הגברה, הזמינו גם מתקין מקצועי. המתקין יוודא שכל הציוד עובד כמו שצריך, יחבר כבלים בצורה תקינה וחזקה ויבצע בדיקת סאונד כדי לוודא שהכל עובד בצורה הכי טובה שאפשר.

שימרו על הציוד במקום בטוח עד לאירוע

אם השכרתם ציוד הגברה כמה ימים לפני האירוע וקיבלתם אותו מחברת ההשכרה, אל תשאירו אותו במקום לא בטוח. דאגו שהוא ארוז וסגור עד להתקנה במקום האירוע, דאגו להוביל אותו למקום האירוע בזהירות ואל תשחקו איתו סתם.

ציוד הגברה יכול לצבור לכלוך ואבק, כבלים יכולים להיקרע או להימתח – וכל הדברים האלו יכולים להשפיע על הסאונד. לכן, הדבר הטוב ביותר הוא להיעזר בחברה מקצועית שמגיעה עם הציוד עד למקום האירוע ודואגת להתקין אותו במקום.

גם כשמדובר בהשכרת ציוד הגברה שמירה על הניקיון, חיבור מקצועי של כל המערכות ובדיקת איכות, יעזרו לכם לשפר את הסאונד באירוע ולוודא שכולם שומעים בדיוק את מה שהם צריכים לשמוע.

צרו קשר לייעוץ והכוונה לבחירת ציוד הגברה מעולה להשכרה