סרטוני תדמית כבר הפכו מזמן למוצר לקידום העסק, כשאנחנו עושים בהם שימוש בכנסים, תערוכות וגם במדיה החברתית. יש רווח קטן מאד בין סרטון שיכול לגרום לדברים נהדרים בעסק ובין כזה שיכול לגרום לקהל שלכם פשוט להמשיך הלאה.

אז איך מכינים סרטון תדמית מושלם? כמי שמספקים מסך למקרן להרבה מאד חברות שמפיקות ומקרינות סרטוני תדמית באירועים, הצלחנו ללמוד קצת על התחום ואנחנו שמחים לשתף. 

לחשוב מחוץ לקופסה

נכון, אנחנו אומרים את זה על הרבה מאד הפקות שבהן אנחנו לוקחים חלק עם ציוד להשכרה כמו מסך למקרן או תאורה או מערכת הסאונד, אבל כשמדובר על סרטון תדמית שצריך לתפוס את הלקוחות שלכם ולגרום להם לעצור ולשים לב למה שאתם אומרים, חייבים משהו שימשוך את הקהל פנימה.

הומור זה הדבר הראשון שגורם לאנשים לעצור ולהמשיך לראות, אבל חשוב שזה יתאים לעסק ולמה שאתם עושים. הכי טוב להיעזר בתסריטאי או חברה מקצועית שיכולה לבנות עבורכם סיפור מושלם לסרטון התדמית, כזה שיגרום ללקוחות לעצור ולהמשיך לצפות עד הסוף.

אל תנסו למכור על ההתחלה

אף אחד לא אוהב שמנסים למכור לו מוצר שהוא עוד לא בטוח שהוא בכלל צריך. השקיעו בתוכן שנותן ערך, שגורם למי שצופה להבין שאתם אנשים מקצועיים ושיש לכם משהו טוב להציע. הקדישו את סוף הסרטון כדי להגיע לנקודה – שהיא המוצר או השירות שלכם.

אם תתחילו למכור מהשנייה הראשונה, ברוב המקרים הלקוחות שלכם פשוט ימשיכו הלאה ולא יתנו לכם את תשומת הלב שאתם מחפשים.

תקדישו מחשבה בעיצוב ובסטייל של הסרטון

נכון, התוכן הוא המלך אבל לפני שמחברים מסך למקרן ומקרינים עליו סרט תדמית עמוס תכנים חשובים, כדאי לחשוב גם על הסגנון והמראה. האם אתם מצלמים את הסרטון באופן מקצועי? האם יש ארט וגרפיקה שמלווה את הסרטון? האם אלו עומדים בסטנדרטים שלכם כעסק?

חשוב לשאול את השאלות האלו אפילו אם אתם עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים, ולהיות עם היד על הדופק כדי שהכל יצא בדיוק כמו שאתם רוצים – ויותר חשוב – בדיוק כמו שאתם רוצים שהקהל שלכם יכיר אתכם.

ודאו שהסרטון מוקרן בצורה איכותית

אחרי שהסרטון כבר מוכן, זה הזמן לבדוק את האיכות שלו. חשוב שהסרטון יתאים בדיוק למסך ולמקרן שאתם משתמשים בו בכנס או בתערוכה, שהוא ברזולוציה טובה ואיכותית ושהכל ברור לעין. אחרת, כל ההשקעה שלכם ברעיון, בתסריט, בתוכן, בצילום ובעיצוב הסרטון תהיה לשווא.

אחרי שבדקתם את כל הפרטים הקטנים, אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם מסך למקרן שתוכלו לשכור מאיתנו ולקחת אתכם לכנס או לתערוכה ולהקרין את הסרטון שלכם לקהל.