בשנים האחרונות אנחנו צופים בטרנד הולך ומתגבש באירועים – צפייה במשחקי כדורגל, הופעות, מצגות מיוחדות ושאר תכנים באירועים. בין אם מדובר באירוע כמו פסטיבל מוזיקה שבו מקרינים לרחוק את כל מה שקורה על הבמה או אירוע עסקי שבו מקרינים ברקע קליפים, תכנים מקצועיים ועוד – השכרת מסכים היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאף אחד לא מפספס כלום תוך כדי האירוע. 

אז מה חשוב לדעת כששוכרים מסכים לאירועים חגיגיים?

הנה כמה טיפים מאיתנו!

גודל המסך כגודל האירוע: 

דמיינו לעצמכם אירוע חגיגי וגדול שאליו מוזמנים מאות אנשים. בזמן האירוע מתרחש במקום אחר אירוע חדשותי שאסור לפספס ומארגני האירוע לוקחים את זה בחשבון, אבל, הם בוחרים במסכים קטנים של טלוויזיה שגורמים לקהל שלהם להתגודד סביב מסך קטן ולהרגיש דחוק ולא בנוח. 

כדי למנוע את המצב הזה וכדי להקרין כל תוכן על מסך שמתאים למספר האנשים באירוע, חשוב להתאים את גודל המסך לשטח האירוע ולמספר האנשים. השכרת מסכים גדולים היום היא עניין שכיח ואנחנו רגילים להגיע לאירועים גדולים ולהתקין בהם מסכים ענקיים. 

איכות ההקרנה מקרינה עליכם כמארגנים

אם אתם מתכננים אירוע שבו תצטרכו השכרת מסכים אל תתפשרו על איכות, לא משנה מה התקציב ומה סדר גודל האירוע. הקרנה על מסך לא מתאים, ישן, לא איכותי או מקולקל מקרינה עליכם כמארגני האירוע. אנשים ששילמו כסף כדי להגיע לאירוע או באו אליו מרחוק, רוצים לקבל איכות גם בפרטים הקטנים. 

גם אם המסך משמש אתכם להקרנת משהו ברקע לאירוע, בלי הפרעה, אל תתפשרו על איכות. אנחנו מציעים השכרת מסכים איכותיים של החברות הטובות ביותר בעולם ודואגים בכל רגע נתון לבדוק שאיכות ההקרנה לא פחות ממעולה. 

לקבל ייעוץ לפני שמזמינים – ולחסוך בעיות בהמשך

אם אתם מפיקים אירוע וזקוקים למסך טלוויזיה להשכרה, פנו לחברה מקצועית ואמינה שאנשיה יוכלו לספק לכם ייעוץ והתאמה אישית לפני ההשכרה. השכרת מסך, במיוחד לאירוע גדול, תלויה בהרבה מרכיבים טכניים כמו מיקומי המסכים, גודל האירוע, מספר האנשים, מה מקרינים על המסך לאורך האירוע, האם יש צורך בחיבור עם ממשקים מסוימים ועוד. 

כדי שהכל ידפוק כמו שעון ולא תצטרכו לדאוג, בצעו השכרת מסכים רק מחברה מקצועית שמספקת גם ייעוץ והתאמה אישית. אנחנו שמחים ללוות את הלקוחות שלנו לאורך הדרך ולעזור להם לבחור את המסכים המתאימים לאירועים שלהם – ובכך להבטיח שההקרנה תהיה איכותית וטובה. 

באמצעות השכרת מסכים דרך חברה מקצועית אתם חוסכים כסף ובוחרים במוצר שמותאם בדיוק לסוג האירוע. ייעוץ אישי, התאמה לסוג האירוע והקפדה על איכות – כל אלו יעזרו לכם למנוע בעיות במהלך האירוע ולהבטיח שהאורחים שלכם יהנו מהקרנה איכותית.