לכל הזוגות האוהבים ובני הזוג ששוברים את הראש ומנסים לחשוב על דייט רומנטי ומפתיע, הנה כמה הצעות מעניינות וקלות לביצוע שיצריכו מכם (כמעט) רק השכרת מקרן!

בעולם של ימינו, לעיתים נדמה שקשה לארגן דייט מפתיע באמת. הרי כמה כבר אפשר לחדש כשכל המקומות הטובים כבר תפוסים, או שאתם בשלב כזה בזוגיות, בו כבר הייתם פחות או יותר בכל המקומות המפתיעים שניתן לחושב עליהם? אולם, לעיתים, כדי לארגן דייט מפתיע באמת, ולא משנה מאיזו סיבה (הצעת נישואין, כבר אמרנו?), צריך רק איזה מקרן איכותי וקצת יצירתיות!

קיטשי בדיוק במידה הנכונה: הכינו סרטון אישי

בחרנו להתחיל בטרנד הזה, למרות שהוא מעט קיטשי כאמור, משום שבסך הכל כמה שהוא נפוץ, עדיין הוא עושה רושם ובכוחו להביע לבחיר\בחירת ליבכם בדיוק עד כמה אתם אוהבים אותם. מעבר לסרטון המוכר המלא בתמונות אישיות, ניתן לחשוב קצת ולמלא את הסרטון במשפטים מצחיקים מהעבר, סיטואציות מצחיקות שהיו לכם (מלוות בתמונות כמובן) ועוד כל מיני קטעים שיזכירו לכם למה אתם ביחד. תאמינו לנו, סרטון כזה יעשה את העבודה נאמנה. את הסרטון אגב, נמליץ לכם להקרין לא על הטלוויזיה בבית, אלא על ידי מקרן ועדיף על מסך מתאים.

לחובבי וחובבות הוינטג': צפייה בסרט מן המכונית

למשקיענים שבניינו אבל גם לאלה שלא, יש לנו הצעה מפתיעה במיוחד: ארגנו לבני הזוג דייט הכולל צפייה בסרט מן המכונית, ממש כמו פעם! איך עושים את זה? בוחרים מקום אטרקטיבי, עדיף בטבע, בוחרים שעה שאין בה אף אחד ומתקינים שם מקרן, מסך וגנרטור אם צריך, כלומר אם אין בנמצא נקודת חשמל מתאימה. בנוסף, תוכלו להקרין סרט ישן ורומנטי במיוחד כדי להעצים את האווירה. חשוב לנו להדגיש רק, שבעת השכרת מקרן, עדיף להיוועץ קודם עם אנשי הצוות בחברה שממנה תשכירו בנוגע להתאמת סוג המקרן להקרנה בחוץ, או בחושך וכד'.

הצעת נישואין מהסרטים!

אם במקרה הדייט הרומנטי שלכם נועד להצעת נישואין, תוכלו להשתמש במקרן ולהקרין כיתוב יצירתי פחות או יותר על כל קיר בו תבחרו. תוכלו לקחת את בחיר\ת לבכם למקום אהוב עליהם, לבחור נקודה מתאימה ופשוט להקרין עליה את מה שתרצו. האופציה הזו היא המועדפת עלינו משום שניתן להתאים אותה בקלות לאופי ולהעדפות של בן\בת הזוג. זכרו רק שלא בכל מקום נוח להקרין סרטונים ולכן, עדיף שתתמקדו רק בה או שפשוט תשכירו גם מסך למקרן, כאמור. בנוסף, גם כאן נמליץ לכם להיוועץ מראש לפני השכרת מקרן, לגבי אחד שיכול להקרין בצורה איכותית, פשוט כדי שלא יהיו פדיחות בזמן האמת, ובן או בת הזוג שלכם רק ירצו להגיד "כן!"…

 

נשמח לסייע בבחירת מקרן מושלם לדייט החלומי שלכם! צרו קשר 🙂

 

 

>>> קראו גם: איך לבחור מקרן