ערכות בכלל, ובעיקר בתחומים שאינכם שולטים בהם או חוששים שמא תשכחו פריט אחד (או עשרה 🙂 ), יכולות להקל על חייכם. למשל, ערכה למתגייס, ערכה ליולדת, ערכה לבניית טיסן, ערכה ביתית להכנת בירה וכד'. זה מעולה, הכל מגיע בחבילה אחת מושלמת, אתם לא צריכים לשבור את הראש בבחירה, יש לכם בפנים את כל מה שאתם זקוקים לו כדי לבצע משימה ספציפית אחת ומיוחדת. יחד עם זאת, ערכות יכולות להכניס אתכם לשאננות. ושאננות, כפי שכולנו יודעים, עלולה להיות מתכון לצרות. כאשר מדובר, למשל, בהשכרת ערכת קריוקי, ישנן מספר טעויות נפוצות, שארבע מהן ריכזנו עבורכם כאן.

טעויות נפוצות בעת השכרת ערכת קריוקי

השכרת ערכת קריוקי – ממה אתם חייבים להיזהר?

שכירת ערכת קריוקי רק על פי מחירה ולא על פי התאמתה לאירוע שלכם

כן, אנחנו יודעים שלכל אירוע יש תקציב שהוא ייהרג ובל יעבור וחייבים לעמוד בו, אבל אם יש מקום בו ניתן לקצץ ולחסוך (ויש, תאמינו לנו שיש), זה לא השכרת ערכת קריוקי. מחיר נמוך יותר, לרוב, פירושו ציוד שחוק שקרוב לסוף חייו, או ציוד, שמלכתחילה (גם בתחילת חייו), מעולם לא היה באיכות טובה. כך או כך, זה איננו הציוד שאתם רוצים שישרת אתכם בזמן שאתם מארגנים אירוע.

ציוד קריוקי משוכלל מידי

אנחנו יודעים שאתם רוצים את הטופ שבטופ, אבל כאשר מדובר במסיבת קריוקי משפחתית, או בציוד קריוקי שמשמש לאתנחתא המוזיקלית ביום גיבוש וכד', אין צורך לשכור ציוד מקצועני מסובך לשימוש. בחברות העוסקות בהשכרת ערכות קריוקי מקצועיות באופן מסודר ומקצועי ישנן רמות ביניים רבות בין ציוד מקצועי מסובך למיקרופון פלסטיק של ילדים, כך שבטוח תצליחו למצוא את ערכת הקריוקי שתתאים לכם מבחינת רמת הפעלתה. 🙂

אי בדיקת הערכה בעת קבלתה ולפני שאתם לוקחים אותה איתכם הביתה

עזבו את זה שחלק מהציוד עלול להיות חסר ואתם עלולים לשלם עליו בכל זאת בעת ההחזרה, שימו את זה לרגע בצד. אבל אחד הדברים הגרועים ביותר עלול להיות להגיע לאירוע עצמו ולגלות שאין לכם מושג מה אמור להתחבר למה (על הקופסה היה כתוב "קל להרכבה", ואתם, תמימים שכמוכם, האמנתם ולקחתם 🙂 ), ואתם עומדים מול הערכה ומנסים להבין איך כל זה מתחבר, מקרין משהו ומשמיע קולות. לא דרך טובה להתחיל אירוע, תסמכו עלינו. 🙂

השכרת ערכת קריוקי מחברות שאינן מקצועיות

אוקיי, עכשיו רגע של כנות.
אנחנו יודעים שיש הרבה אנשים טובים שם בחוץ, שכל מה שהם מנסים לעשות זה לחסוך כסף ללימודים או לטיול של אחרי הצבא, ואז, הם פותחים עסק בתחום שהכי קרוב אליהם. אנחנו יודעים ומבינים הכל, ועם זאת, ציוד שמושכר מאדם או מחברה שאינם עוסקים בכך באופן מקצועי, יומיום ובמשך שנים, הוא ציוד בלי אבא ובלי אמא. ציוד שלא מתאים לצרכיכם (כי אף אחד לא עזר לכם לבחור) או ציוד שעלול להתקלקל במהלך האירוע (ואף אחד לא יהיה שם לעזור לכם להתמודד עם הבעיה), רק תבחרו… נכון, חלק מהערכות הללו עשויות זולות באופן ניכר מערכות שמציעות חברות השכרת ציוד מקצועיות, אבל זה לא שווה את הסיכון שנלווה אליהן, באמת שלא.

לסיכום
אם הצלחנו לגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם רצים וחוטפים את ערכת הקריוקי הראשונה המוצעת לכם – מעולה, השגנו את מטרתנו. במידה ולא, מצטערים עבורכם ומחזיקים אצבעות שהאירוע שלכם לא יסתיים כפי שהסתיימו אירועים של אחרים, שעשו אחת מהשגיאות האלה.