הן חלק מהחיים וחיוניים לתהליכי למידה, אנחנו חוזרים עליהן כמעט כל הזמן אבל לרוב נעדיף להימנע מהן, בעיקר אם אנחנו רוצים לצאת המקצועניים שאנחנו וליהנות מאירוע מעולה. אנחנו מדברים כמובן על טעויות בתהליך הפקת אירוע.

בין אם אתם מפיקים חגיגה משפחתית שכוללת קריוקי והצגת סרטונים מרגשים, בין אם מדובר בפרזנטציה מקצועית או מסיבת טבע צבעונית, מחשבה ותכנון מקדימים יחסכו לכם טעויות קריטיות בכל מה שקשור לציוד שאתם שוכרים בפרט ולכל מערך הלוגיסטיקה בכלל.

צ'קליסט להשכרת ציוד הגברה

כל אירוע הוא עולם וככזה, הוא דורש התארגנות ייחודית. מה אופי האירוע? בכמה אנשים מדובר? חלל פתוח? חלל סגור? האם המקום מצויד בחיבור לחשמל או שצריך גנרטור? בבואנו לקחת החלטות הנוגעות להשכרת ציוד הגברה והשכרת ציוד נלווה אליו כמו למשל אמצעי הקרנה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את המשתנים של המקום ושל אופי האירוע. חבילת ציוד הגברה טובה נבנית על סמך כמה שיותר פרמטרים רלוונטיים כמו תשובות לשאלות שהזכרנו כאן ועוד רבות. אתם לא רוצים שיחסר, נכון? אבל גם לא תרצו לשלם על מוצרים מיותרים שאין לכם בהם צורך.

ניקח לדוגמה מצב בו תרצו להפיק אירוע מצומצם עם ערכת קריוקי. שימו לב שיש מספר סוגי ערכות להשכרה בשוק ולא בטוח שיש לכם צורך בזו שהיא היקרה ביותר. אתם רוצים לשים לב שהציוד שייך למותגים שאתם או אנשי מקצוע מתחום הסאונד מכירים. אתם רוצים לשים לב לכך שהציוד פשוט לתפעול – שתוכלו לזייף (או לככב) בכיף וללא סיבוכים מיותרים. 

יש אירועים שדורשים יתר דיוק בהבנת הצרכים. חבילה איכותית של ציוד מסיבות המיועדות למאות אנשים תכלול רמקולים איכותיים מסוגים שונים, סאב-וופרים ואיש מקצוע שיתקין את הציוד. 

כמה טיפים שיעזרו לכם להבין שאתם במקום הנכון

הטעויות הנפוצות שאתם רוצים להימנע מהן, אם כך, הן ציוד שאינו תואם לצרכים, הוצאות מיותרות, תסכול בעקבות שירות לא טוב או "פשלות" טכניות בעקבות מוצר לא איכותי. מכאן נוכל להציע מספר טיפים ממוקדים בבואכם לשכור ציוד הגברה.

שירות לפני הכל

השירות שאתם מקבלים צריך להיות מקצועי מהרגע הראשון. זה אומר שזמינים עבורכם תמיד ובלי שתצטרכו להתאמץ. זה אומר שאנשי השירות בקיאים בהבנת המוצר, זה אומר שיש סיוע לאורך כל תקופת השימוש במוצרים וכמובן אחריות במידה ודבר מה מתקלקל שלא באשמתכם. אתם רוצים לוודא שאתם מבינים איך להרכיב את הציוד ולתפעל אותו מבעוד מועד כדי לא להגיע לרגע האמת לא מוכנים. חברת השכרת ציוד הגברה מעולה תיתן לכם הסבר מפורט כיצד להשתמש בציוד ששכרתם עוד בעת הרכישה ותהיה זמינה טלפונית לכל תקלה וצורך שעשוי לעלות במהלך הדרך.

לא להתבייש לבקש עזרה

אולי אתם בכלל צריכים ליווי מקצועי במקום האירוע? אירועים שיש בהם ציוד מורכב יותר כמו מיקסר או מספר רב של רמקולים זקוקים לידע תפעולי רציני יותר. חבילות לאירועים מסוג זה אמורות לכלול גם הובלה והרכבה כדי להבטיח סאונד מעולה ובכדי למנוע תקלות. אם נותן השירות שלכם הוא אמין וטוב, ניתן לשדרג את החבילה על ידי אספקת איש מקצוע מלווה או לשכור אחד כזה מבחוץ.

אין כמו המלצות

תופס תמיד ובכל תחום: בדקו המלצות! אתם יכולים לבדוק זאת בעמודי הפייסבוק של החברות וגם בחיפוש בגוגל. תראו מה כותבים על השירות שהתקבל ועל איכות הציוד. נכון שלא תמיד כולם משתפים אבל המטרה שלנו כאן היא לנטרל מקרי קצה ובמקרי קצה. המלצות און ליין בהחלט יאפשרו לנו לנטרל מקרים כאלו.