מדובר בחלום המתוק של לפחות מחצית מהכלות. חתונה בטבע באווירה כפרית וטבעית. שם, במקום בו מרגישים הכי חזק את החיבור לטבע ולפשטות, זוגות רבים חשים בנוח לכוון את אור הזרקורים על סיפור אהבתם. ארגון חתונה כזו היא לא דבר פשוט, לא אם חשקה נפשכם בחתונה מודרנית בה נכללים כל האלמנטים המהותיים: קייטרינג איכותי, מסיבה מרימה, תנאים מפנקים ותפאורה כמו בסרטים. נכון, תידרשו לתהליך תכנון מורכב יותר ולהרבה יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. מלאכת בחירת הספקים תהיה כנראה קפדנית יותר, שהרי המשימה מורכבת יותר ולכן נדרשת מידת אמון גבוהה יותר, אבל המשימה היא בהחלט אפשרית והחלום הוא בהישג ידכם. 

הכל סביב הלוקיישן

אם בחרתם לקחתם את עצמכם את המשימה המורכבת של הפקת חתונה בכפר, אתם בוודאי מבינים את הערך הרב שטמון בלוקיישן הזה. הלוקיישן כאן הוא הלב של האירוע, האלמנט החשוב ביותר. זה צריך להיות לוקיישן שמשדר את האווירה שאתם מבקשים לייצר, על רקע תפאורה טבעית ופסטורלית, על גבי שטח שמאפשר הקמה של כל הציוד ההכרחי. כאשר אתם ניגשים לבחור את הלוקיישן, קחו בחשבון את כמות המוזמנים והשולחנות, את המקום שתקדישו לחופה ולרחבת הריקודים, את היכולת לתחום אזור מתאים עבור קבלת הפנים, וכל דבר נוסף שחשוב לכם שיהיה בחתונה. אל תשכחו גם את אזור ההתארגנות של הקייטרינג ומזנוני האוכל. 

הולכים יד ביד עם מזג האוויר

עם המחשבה על הלוקיישן עולה המחשבה לגבי מזג האוויר והעונה שבה מתחתנים. אם הלוקיישן חשוב מספיק, עדיף להתגמש בדבר התזמון ולקיים את האירוע בתאריך פנוי בעונה המתאימה. מתחתנים רבים רואים חשיבות עליונה בבחירת תאריך בעל משמעות ואנחנו אומרים, למה להערים קשיים על משימה שהיא גם ככה לא פשוטה? בחרו את הקרבות שלכם בקפידה ואל תלחמו על מה שאינו מהותי. אל תשכחו לדאוג להשכרת ציוד מתאים כמו מצננים או מאווררים בקיץ, אוהלי קרקס או כיפות שיגנו מפני גשם אפשרי בחורף ואם בא לכם ממש להשקיע, אפשר לפנק את האורחים בשי קטן שמתאים לעונה. למשל, כפכפים ממותגים עם פרטי החתונה (או לא) בקיץ, וכרבוליות ממותגות (או לא) בחורף. זה יוסיף נופך טרנדי ואווירה של השקעה ומחשבה תמורת השקעה כספית לא כל כך גדולה.

קייטרינג – על טעם לא מתפשרים

אי אפשר להפריז בחשיבותו של האוכל באירוע, כל אירוע, כל שכן חתונה. אין ספק שאחד הנושאים הכי חשובים לאורחים שלכם הוא טיב האוכל. זהו אחד מהפרמטרים המדוברים ביותר לאחר החתונה, יחד עם הנושאים החמים: נראות הכלה ואיכות המוזיקה. כיום חברות קייטרינג רבות ומעולות עובדות ב"תנאי שטח". טרנד נוסף שאנשים אוהבים הוא טרנד "המטבח הפתוח". שפים שמכינים, קוצצים, פורסים ומבשלים לנגד עיניכם. מסוג האלמנטים שאין משמעות האם מתבצעים במקום פתוח וסגור ועל כן קל מאד ליישום.

הגברה להשכרה – לא מוותרים על מסיבה איכותית

רוב הזוגות יסכימו איתנו שגם באווירה הכפרית, החלק השמח ביותר הוא מה שקורה על רחבת הריקודים. חתונה כפרית יכולה להפוך למסיבה פרועה, אין ניגוד בין השניים . הסוד הוא כמובן די ג'יי טוב כמו בכל חתונה, ובמקרה של לוקיישן טבעי, גם ציוד הגברה ותאורה משובחים. כמו שהקייטרינג יודע להתאים את האוכל לתנאי החוץ, כך תדע גם חברת הגברה מנוסה ומיומנת. ציוד הגברה להשכרה איכותי יגרום לרוקדים להרגיש במועדון הכי שווה, גם בלב החורש או במדבר. בחרו בחברה שאתם סומכים על מידת המקצועיות שלה. בקשו שיחת ייעוץ שבה החברה תציג בפניכם את התכנית שלה ותציף את הצרכים כפי שעולים מניסיונם ולכו עם תחושות הבטן, הן אף פעם לא מטעות.